Przejdź do głównej zawartości

Cześć! Jestem Beata Pandastream!

 Cześć! 

Jestem Beata Pandastream. Mam 15 lat i mieszkam w Moorland. 

Opiekuję się klaczą Melodią, która jest przeze mnie dzierżawiona w zamian za jej trenowanie. Ma ona 5 lat i ją zajeżdżam. Nie jest ona oczywiście pierwszym koniem, z którym mam do czynienia - moja przygoda z końmi zaczęła się 9 lat temu. Rodzice zawieźli mnie wtedy do Fortu Pinta, gdzie zaczęłam pobierać lekcje jazdy konnej, na pewnej siwej klaczy Connemara o imieniu Mgiełka. Jest ona bardzo spokojną babcią, teraz w wieku 21 lat. Dalej odwiedzam ją w Forcie Pinta. Później przeprowadziliśmy się do Doliny Złotych Wzgórz. Poznałam tam ślicznego wałacha, wtedy 21-letniego Prażynkę. Prażynka był izabelowatym kucykiem Chincoteague. Niestety Prażynka już nie żyje, bardzo opłakiwałam jego stratę. Wtedy (bo zbyt często chodziłam do jego boksu płakać) rodzice podjęli decyzję o przeprowadzce do Moorland. Trafiłam do klubu jeździeckiego Bobcats gdzie nauczyłam się skakać i zaliczyłam pierwsze zawody. Miałam w tym klubie dwa ulubione konie - Turkusa i Dyskusję. 

Teraz jestem niezależnym jeźdźcem i trenuję konie. Tak właśnie poznałam Melodię. Melodia uwielbia skoki. Byłam z nią już na jej pierwszych zawodach: zajęłyśmy trzecie miejsce. Lubię jeździć w grupie, ale teraz jakoś tak samotnie jeżdżę. Chesz ze mną pojeździć? Napisz pod tym postem. 

Beata

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Harmonogram Mistrzostw

 Hej wszystkim, chciałabym Wam dzisiaj przedstawić harmonogram mistrzostw, który zrobiłam sama. Wiele razy się myliłam i musiałam zaczynać od nowa ale w końcu jest! Mam nadzieję, że Wam pomoże. W opracowaniu jeszcze inne fajne i pomocne rzeczy, w tym Poradnik Początkującego Gracza. Dla nowych osób w społeczności SSO! ❤ Legenda: DZW - Dolina Złotych Wzgórz FP - Fort Pinta JG - Jodłowy Gaj MRL - Moorland NG - Nowa Grań Pony - Mistrzostwa Kucyków SJ - Stajnia Jorvik SP - Srebrna Polana VD - Valedale Jeżeli o czymś zapomniałam, proszę powiadamiajcie mnie w komentarzach! ❤ Beata Pandastream 

Witajcie!

 To ja, Sarah z bloga Sztuka w Hreczkę. Długo jeszcze nie będzie tu żadnej treści, bo muszę kupić nowy komputer. A pewnie długo potrwa zbieranie. Czasem tu jednak zaglądajcie, bo może coś się pojawi. Nawet jak kupię już komputer, zdjęcia nie bedą screenami a zdjęciami ekranu, bo nie opracowałam jeszcze dobrej i wygodnej techniki filmowania i robienia screenów. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość!  Sarah