To ja, Sarah z bloga Sztuka w Hreczkę. Długo jeszcze nie będzie tu żadnej treści, bo muszę kupić nowy komputer. A pewnie długo potrwa zbieranie. Czasem tu jednak zaglądajcie, bo może coś się pojawi. Nawet jak kupię już komputer, zdjęcia nie bedą screenami a zdjęciami ekranu, bo nie opracowałam jeszcze dobrej i wygodnej techniki filmowania i robienia screenów. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość! Sarah