Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2022

Cześć! Jestem Beata Pandastream!

 Cześć!  Jestem Beata Pandastream. Mam 15 lat i mieszkam w Moorland.  Opiekuję się klaczą Melodią, która jest przeze mnie dzierżawiona w zamian za jej trenowanie. Ma ona 5 lat i ją zajeżdżam. Nie jest ona oczywiście pierwszym koniem, z którym mam do czynienia - moja przygoda z końmi zaczęła się 9 lat temu. Rodzice zawieźli mnie wtedy do Fortu Pinta, gdzie zaczęłam pobierać lekcje jazdy konnej, na pewnej siwej klaczy Connemara o imieniu Mgiełka. Jest ona bardzo spokojną babcią, teraz w wieku 21 lat. Dalej odwiedzam ją w Forcie Pinta. Później przeprowadziliśmy się do Doliny Złotych Wzgórz. Poznałam tam ślicznego wałacha, wtedy 21-letniego Prażynkę. Prażynka był izabelowatym kucykiem Chincoteague. Niestety Prażynka już nie żyje, bardzo opłakiwałam jego stratę. Wtedy (bo zbyt często chodziłam do jego boksu płakać) rodzice podjęli decyzję o przeprowadzce do Moorland. Trafiłam do klubu jeździeckiego Bobcats gdzie nauczyłam się skakać i zaliczyłam pierwsze zawody. Miałam w tym k...